GÓRNIK ZABRZE: 70 WYDARZEŃ NA 70-LECIE LEGENDY

Wystawa będzie prezentowana od 16 grudnia 2018 roku.
Jeden z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce „Górnik Zabrze” już niebawem będzie świętował 70-lecie istnienia. Jest to znakomita okazja aby przybliżyć wszystkim kibicom wielkie sukcesy tego klubu. Podczas wystawy będzie można zobaczyć unikatowe zdjęcia sportowców, drużyn a także ważnych wydarzeń związanych z sukcesami Górnika. Nie zabraknie oczywiście najcenniejszych pamiątek 14-krotnego Mistrza Polski, będzie można także dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy na temat najwybitniejszych zawodników Górnika Zabrze.

Wystawa ma na celu przypomnieć kibicom najważniejsze wydarzenia w historii zabrzańskiego klubu, a było ich naprawdę bardzo dużo. Przed laty wielkie sukcesy osiągali zawodnicy Górnika z różnych sekcji sportowych. Piłka nożna, lekkoatletyka czy boks to tylko niektóre dyscypliny w których największe laury zdobywał Górnik.

Zapraszamy do Galerii Muzeum Miejskiego Café Silesia w Zabrzu, ul. 3 Maja 6

70 wydarzeń