Każdy to powie: Czternastokrotni Mistrzowie! Górnik Zabrze 1948 - 2013

Wystawa z okazji jubileuszu 65-lecia powstania klubu.  Zaprezentowanych zostanie wiele eksponatów w działach: Mistrzowie, Puchary, Reprezentacja, Tournée, Stadion oraz Kibice. Zwiedzając ekspozycję będzie można podziwiać m.in.: mistrzowskie trofea "Górnika", pamiątki z meczów pucharowych, Puchar Polski, a także medale olimpijskie, zdobyte przez piłkarzy zabrzańskiego klubu, w tym: złoty medal Huberta Kostki, zdobyty podczas Igrzysk Olimpijskich w Monachium, srebrny medal Henryka Wieczorka zdobyty w Montrealu, srebrny medal Dariusza Koseły zdobyty w Barcelonie oraz srebrny medal Mistrzostw Świata zdobyty przez Waldemara Matysika w 1982 roku w Hiszpanii. Będzie można również kupić okolicznościowy szalik z  limitowanej serii (65 sztuk). Wystawę można zwiedzać do 23 lutego 2014 r.