ZABRZE MALOWANE PĘDZLEM I OBIEKTYWEM

Szanowni Państwo,
 zaproszamy na muzealną stronę kliknij tu  Fb  na wirtualny spacer po nowej wystawie obrazów i fotografii uczestników zadania publicznego, dofinansowanego ze środków budżetowych miasta, zatytułowanej „ZABRZE MALOWANE PĘDZLEM I OBIEKTYWEM".

Zabrze malowane

Uczestnicy projektu to mieszkańcy Zabrza, osoby 55+, które chcą rozwijać i doskonalić swoje umiejętności artystyczne oraz poszukiują możliwości rozwoju osobistego, a przede wszystkim, chcą być obecne w życiu społecznym, kulturalnym, rozumieć zmiany i być ich częścią.
Za sprawą cudownych artystek znów w muzealnej Galerii Café Silesia zrobiło się ciepło i kolorowo. Niestety z powodu pandemii zaprezentujemy wystawę wirtualnie, choć mamy ogromną nadzieję, że będziecie mogli Państwo obejrzeć ją realnie w muzeum, jak tylko to będzie możliwe.